trarenfrdeitrues

Sena Döküm

Firmamız 2005 yılında ÇELİK ve ÖZEL ALAŞIMLI DÖKÜMLER alanında faaliyete başlamış olup, 2009 yılında üretim kapasitesini artırarak PİK ve SFERO dökümleri ile üretim yelpazesini genişletmiştir. 2012 yılına kadar İŞ MAKİNASI YEDEK PARÇALARI, TARIM ALETLERİ YEDEK PARÇALARI ve DİĞER SANAYİ ÜRÜNLERİ üzerine müşteri ihtiyaçlarını en iyi kalite ile karşılayarak emin adımlarla gelişimine devam etmiştir.

2012 yılında Ortadoğu ülkelerine ihracata başlayarak yurtdışı piyasasına ilk adımını atmıştır. Aynı yıl içerisinde TALAŞLI İMALAT bölümünü faaliyete geçirerek ürünlerin son haliyle son kullanıcıya ulaştırılmasını sağlamıştır. Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile gelişmeye devam ederek 2015 yılında KUMLAMA MAKİNASI YEDEK PARÇA üretimine başlamıştır. Her geçen gün kalitesini artırarak geleceğe hazır bir şekilde yol almak için AR-GE ve Mühendislik Faaliyetlerini geliştirerek vizyon ilkelerine yenilerini eklemiştir. Laboratuvar bölümünü geliştirerek dünya standartlarına uygun döküm mamuller üretmeye devam etmektedir.

2021 yılında yeni bir atılım ile misyon ve vizyonunu yenileyerek DÖKÜM MUTFAK GEREÇLERİ ve DERİ MUTFAK ÖNLÜKLERİ imalatına başlamıştır. Her geçen gün çağın getirdiği yeniliklere ayak uydurarak gelişimine devam etmektedir.